УЧАСТНИКИ КОНКУРСА

uchasniki-konkursuuchasniki-konkursu 

С П И С О К  
учасників фестивалю-конкурсу

НОМІНАЦІЯ  “СПІВ”

ПОЧАТОК КОНКУРСУ О 11:00 ГОДИНІ

   

 П.І.Б.

Вікова

група

Організація-представник  

КОНКУРСНА ПРОГРАМА

 
АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ
1 Пархомчук Софія І Київська ДШМ№8

 

1.Л.Затуловський, сл.І.Ланди «Колискова»

2.Укр.нар.пісня в обробці Л.Ященка «Глибока кирниця»

 
2 Каїрська Єлизавета І м. Київ ДМШ №32

 

1.Муз. Р.Шумена,«Весенняя  весть»

2.Муз. Я. Дубравина «Вальс Офелии» з  мюзиклу «Брысь»

 
3 Бублик Еліана І Бориспільська ДМШ

 

1.сл.і муз.Лесі Горової «Зима»

2.муз.Я.Дубравіна сл. Є.Руженцова «Музика у лісі»

 
4 Тітаренко Єлизавета І Сумська обл.

Шостинська ДШМ

 

1.Дж.Перголезі «Ах, зачем я не лужайка»

2.М.Лисенко, сл. Т.Шевченка «Ой маю, маю я оченятка»

 
5 Коротова Анастасія І Сумська обл.

Шостинська ДШМ

1.А.Гурилев, сл.А.Полежаева «Сарафанчик»

2.Укр.нар.пісня «Ой на гору козак воду носить»

 
6 Макаренко

Ілона

І Сумська обл.

Шостинська ДШМ

1.В.Моцарт «Тоска по весне»

2.Укр.нар.пісня «Ой джигуне, джигуне»

 
7 Косьміна Діана ІІ Сумська обл.

Шостинська ДШМ

 

1.муз. Ф.Шопена, сл.С.Витвицького «Желание»

2.муз. М.Лисенка пісня Наталки з опери «Наталка-Полтавка» «Віють вітри»

 
8 Казмірук Борис ІІ Сумська обл.

Шостинська ДШМ

 

1.А.Варламов, сл.М.Лермонтова «Белеет парус одинокий»

2.М.Глінка, сл.В.Забіли «Не щебечи, соловейко»

 
9 Немеш Ілля ІІ Броварська міська ДШМ 1.Т.Ярошенко, сл.Н.Завальської «Зоряна пісня»

2.Неаполітанська пісня «Санта лючія»

 
10 Ладан Поліна ІІ Броварська міська ДШМ 1.Е.Брилін, сл.Б.Чалого «Романс Перепілки» із дитячої опери «Пригоди Барвінка та Ромашки»

2.П.Чайковський, сл.О.Плещєєва «Мой садик»

 
11 Сірацька Ксенія ІІ Дитяча школа-студія КІМ 1.М.Глінка «Жаворонк»

2.А.Алябьєв «Сарафанчик»

 
12 Петров Дмитро ІІІ Сумська обл.

Шостинська ДШМ

 

1.М.Лисенко, сл.М.Вороного«Нічого, нічого»

2.Музика народна, обр.В.Заремби  «Дивлюсь я на небо»

 
13 Ріман Мар’яна ІІІ Сумська обл.

Шостинська ДШМ

 

1.С.Гулак-Артемовський пісня Оксани з опери «Запорожець за Дунаєм» «Прилинь, прилинь»

2.Ж.Векерлен, сл.Е.Катульськой «Пробуждение»

 
14 Лебединська Василиса ІІІ Київська ДАМ

 

1.Г-Ф.Гендель арія Альцини з опери «Альцина»

2.муз.Я.Степового, сл.Т.Шевченка «Утоптала стежечку»

 
15 Прібитков Кирило ІІІ Приватно

 

1.В.А.Моцарт арія Папагено

2.Укр.нар.пісня «Там де Ятрань круто в’ється»

 
16 Тернова Софія ІІІ Ірпінська ДМШ

 

1.К.Сен-Снас «Аве Марія»

2. «Стелися барвінку» в обр. К. Сеценка

 
17 Громова Марія ІІІ Житомирська ДМШ№4

 

1.А.Скарлатті «Фіалки»

2.М.Глінка, сл.В.Забіли «Не щебечи соловейко»

 
18 Луцик Марина ІІІ Бориспільська ДМШ

 

1.Г.Форе переклад Л.Глазкової «Мотылёк и фиалка»

2.Укр.нар.пісня «На вулиці скрипка грає»

 
19 Галайчук Вероніка ІІІ Приватно

 

1.Дж.Перголезі арія «Stabat mater» «Vidit suum…»

2.Укр.нар.пісня в обробці А.Кос-Анатольського «Ой літає соколонько»

 
20 Галушка Анна ІІІ Великий дитячий хор Укр.радіо 1.М.Скорульський Аве Марія

2.Укр.нар.пісня «Гандзя»

 
21 Поян Владислава ІІІ Великий дитячий хор Укр.радіо

 

1. Ріжіні «Марія»

2. Укр.нар.пісня «Ой на горі дичка»

 

ПЕРЕРВА

НАРОДНИЙ СПІВ
22 Бєлькова Ольга ІІ Київська музична школа №32

 

1.«Шуміла лещіна» укр.нар.пісня в обробці М.Скорика

2. «Що то за Предиво» укр.нар.колядка

23 Нетребська Єлизавета ІІІ Вінницька дитяча музична школа №2 1.Укр.нар.пісня в обробці В. Лобка «А у тих багачок»

2 Українська народна пісня  «Летіла зозуля».

 

ЕСТРАДНИЙ  СПІВ
24 Мосьондз Влада І Київська область місто Вишгород вокальна студія «Be Bright» 1.«Fly to your heart» з мультфільму «Феї Тінкербел», композитор Джоел Макнілі

2.«На десерт» слова і музика Андрія Бєляєва

25 Балашова Анастасія І Київська музична школа №32

 

1.«Планета Доброти» слова Лесі Ластівки, музика Володимира Лиса

2.«Про сіамського кота» слова Є.Вратарьова, музика І.Кириліної

26 Лосева Ульяна І Республика Беларусь

Народная студия естрадной песни «Сонорэ»

1.А мне бы петь и танцевать

2.Мир

27 Руднєва Анастасія ІІ Київська область місто Вишгород вокальна студія «Be Bright» 1.«Моя земля» слова і музика Каті Бойко

2. «Почни з себе» слова О.Тополі, музика В.Лисиці, Анни Трінчер

28 Криль Ольга ІІ Самостійно

 

1.«Дитячі мрії» слова і музика Лесі Горової

2. «Мир без війни» слова і музика Катерини Кошар

29 Челленюк Ганна ІІІ КІМ ім.Р.Глієра

 

1.«Вперше» укр.нар.пісня акапельно

2.Лукаш Готтвальд «Wrecking ball»

30 Драч Ганна ІІІ Будинок дитячої творчості Кам’янської міської ради 1.«Три зорі» сл.Л.Лубківського музика В.Якимець

2.«Russian Roulette» слова и музика Rihanna Ne-Yo

31 Матвієнко Юлія ІІІ Житомирська область

Коростенська міська школа мистецтв

1.«Олівець» слова Миколи Сингаївського, музика Валентини Касьянової

2.«Верь мне» слова і музика Тараса Лученка

32 Самбор Богдан IV Хмельницька область

Камянець-Подільський коледж культури і мистецтв

1.«Не дай йому піти» музика та слова М.Леонідова

2.«Чорнобривці» музика В.Верменича, слова М.Сингаївського

33 Москаленко  Ангеліна VI Житомирська область

ДМШ Попільнянського СМТ

1.«Чорнобривці» музика В.Верменича, слова М.Сингаївського

2.«Sunny» Б.Хебб

Академічний спів 
 

34

Ткач Мальва V  

НПУ ім.Драгоманова

 

1.Ф.Шуберт «Die Forelle»

2.Ф.Шуберт Серенада

3.М.Лисенко

«Віють вітри»

Фонограма —

 

ПЕРЕРВА

Академічний спів
35 Свергунов Андрій IV КДАМ

 

1. A.Caldaro «Come raggio di sol»

2. укр.нар.пісня в обробці І.Вілінської

«Вечір на дворі»

3.М.А.Римський-Корсаков, сл.А.Толстого

«Не ветер вея с высоты»

 

36 Шікуц Аксінья IV КІМ ім.Р.Глієра

 

1.Г.Гендель арія «Дігнаре»

2. П.Чайковський  «Он так меня любил»

3. Укр.нар.пісня  «Ой зійди, зійди, ясен місяцю» в обробці М.Лисенка

37 Кавуля Марія IV Камянець-Подільський коледж культури і мистецтв

 

1.В.Моцарт арія Барбаріни з опери «Весілля Фігаро»

2.О.Булахов «Не хочу»

3.Укр.нар.пісня в обробці А.Кос-Анатольського

«Чотири воли пасу я»

38 Олійник Ксенія IV Тернопільський державний медичний університет  1.В.Моцарт арія Церліни «Ve drai carino»

2.Даргомижський аріозо Наташі з опери «Русалка»

3.укр.нар.пісня «Лугом іду коня веду»

39 Рибалко Яніна IV КІМ ім.Р.Глієра

 

1.М.Римський-Корсаков колискова Волхви за опери «Садко»

2.Б.Фільц «Вітре буйний»

3.Укр.нар.пісня «Ой візьму відерце»

40 Черенов Володимир IV НМАУ ім.П.Чайковського

 

1.А.Кальдара «Come raggio di sol»

2.М.Римський-Корсаков «Не ветер вея с высоти»

3.Укр.нар.пісня в обробці М.Лисенка

 «Ох, і не стелися, хрещатий барвінку»

41 Дідоренко Валерія IV  Сумське вище училище мистецтв і культури

 

1.В.Моцарт арія Керубіно з опери «Весілля Фігаро», ІІ дії

2.Г.Майборода арія Милани з опери «Милана»

3.Укр.нар.пісня в обр.Ю.Кулагіна

 «Я щаслива зроду»

42 Брейтор Тетяна V КІМ ім.Р.Глієра

 

1.В.Моцарт «Vado, ma dove, O Dei!»

2.М.Скорик «Зацвіла в долині»

3.М. Іполітов-Іванов, сл.Д.Ратгауза

«Призраки счастья»

43  Гриценко Тетяна V Київська дитяча академія мистецтв.
 
1.Дж. Каччіні «Ave Maria».
2.В.Косенко, вірши М.Лермонтова
«Мне грустно».
3.Укр. нар. пісня в обр. Л. Ревуцького «На кладочці умивалася»
44 Баскакова Софія V Київська дитяча академія мистецтв.

 

1. П. Бенчіні аріета «Tanto sospirero».

2. О.Верстовський, вірши О. Пушкіна

 «Цыганская песня».

 3. Укр. нар. пісня в обр. М Лисенка

«Ой надіну черевики».

45 Крюкова Анастасія V КІМ ім.Р.Глієра

 

1.П.Масканьї арія Сюзель з опери

«Друг Фріц»

2.Леся Дичко, сл.Лесі Українки 

«Нічка тиха і темна була»

3.Укр.нар.пісня в обр. Штогаренка

«Ой чи я ти, дівчинонько»

46 Буяльський Владислав V КІМ ім.Р.Глієра

 

1.О. Скарлатті арія «Gial sole dal gangi».

2.М. Лисенко пісня Виборного

«Ой під вишнею» з опери «Наталка-Полтавка».

   3.Російська нар. пісня

   «Расчешу ли я головушку»

47 Канюк Вероніка КІМ ім.Р.Глієра

 

1.П.Масканьї арія Луїзи з опери

«Брати Ранцау»

2.Ц.Кюї, слова В. Немировича -Данченко «Коснулась я цветка»

3.укр.нар.пісня в обробці В.Стеценка

«На долині дуб, дуб»

48 Кабачій Олег КІМ ім.Р.Глієра

 

1.В.Шебалін 1-а пісня Петруччо з опери «Приборкання норовливої»

2. Р.Шуман «Ich grolle niht»

3.Укр.нар.пісня в обробці «Стоїть гора висока»

49 Величко Аліна ІV КДАМ   1.Аріетта Мельничихи з опери «Прекрасна мельничиха»
2. М.Римський-Корсаков «Не ветер вея с высоты»
3.Укр.нар.пісня в обробці М.Лисенка «Лугом іду, коня веду» 

 Номінація ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО

   

 П.І.Б.

Ві-ва група, інструмент Організація-представник  

конкурсна програма

АНСАМБЛІ
1 Самодіяльний художній колектив (4 чол) ІІІ Ансамбль Сумська область, СМТ Чупахівка,

 

1.Л.Халкіді «Бачу Бога кожен день»

2.Роберт Лоури «Що може змити гріх мій»

2 Струнний квартет:

Павлов Георгій, Дерій Андрій, Рудницький Владислав,

Медяник Тимофій

V Ансамбль КІМ ім.Р.Глієра

 

1.А.Вівальді «Пори року» «Зима» І частина

2.Б.Лятошинський «Сюїта на укр.нар.теми» 4 частина

3 Фортепіанне тріо: Федорченко Олександра, Оганесян Софія, Кривицький Всеволод IV Ансамбль КІМ ім.Р.Глієра

 

1.А.Вагнер «Jugendtrio»

2.К.М.Вебер Тріо ор.63 соль мінор

4 Квартет скрипалів:

Слабодян Ганна,

Крушельницька Анна, Яременко Ярина, Полях Тарас

V Ансамбль Київський національний університет культури і мистецтв

 

1.А.Вівальді концерт для 4 –х скрипок сі сінор

2.І.С.Бах «Арія» з оркестрової сюїти ре мажор

 

5 Інструм.ансамбль Веселка ІІІ Ансамбль Київська ДШМ №6

 

1.»Собор Хайленд» музика Ульріх Ройвер та Майкла Корб

2. «Співати, співати, співати» музика Бенні Гудмен

6 Зразковий художній колектив інструм.ансамбль «Гармонія» ІІ Ансамбль Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського р-ну м.Києва

 

1.М.Леонтович «Щедрик»

2.Т.Гумессон «Дитячий блюз»

ПЕРЕРВА

СОЛЬНІ ВИКОНАВЦІ

7 Городиська

Ольга

І Фортепіано Ірпінська дитяча школа мистецтв

 

1.Й.С.Бах «Волинка»

2.Ю.Щуровськийй «Український танець»

8 Мельниченко

Арсеній

І Фортепіано Ірпінська дитяча школа мистецтв

 

1.Ф.Е.Бах «Менует» ля-мінор

2.Л.Колодуб «Веселіше негренятко»

9 Ковтун

Анна

І Фортепіано КЗ Ірпінська ДШМ

 

1.Л.Бетховен «Сонатина» І, ІІ частини, соль мажор;

2.Укр.нар.пісня «Ой не світи місяченьку» в обробці Б.Шептун

10 Шуліка Дар’я І скрипка ДМШ №1 м.Северодонецьк

 

1.Ф.Зейтц Концерт соль мінор І частина

2.В.Гомоляка «Гуцулка»

11 Хантіль Олександра І Фортепіано Київська СМШ ім. М.Лисенко

 

1.Ф.Бах «Марш»

2.В.Селіванов «Жарт»

12 Беньковська Дар’я І фортепіано ДМШ №3 ім.В.Косенка  м.Києва

 

1.В.Косенко «Українська пісня»

2.Ф.Шопен «3 екосези»

13 Кириченко Єлізавета І скрипка ДМШ №1 м.Северодонецьк

 

1.В.Гомоляка «Єлегія»

2.І.Левицький «Українська рапсодія»

14 Дарницький

Ілля

І Фортепіано Київська ДМШ №3 ім.В.Косенка

 

1.Пешетті Соната до мінор

2.Косенко «Ранком у садочку

15 Петрусь

Наталія

І Фор-но Рівненська область

Корецька ДШМ

 

1.О.Білаш «Колискова»

2.Ф.Шуберт «Музичний момент» соль мінор

16  Морозова Надія  ІІ  фор-но  Київська ДМШ№5   1.Ф.Шопен Етюд 25 фа мінор
2. М.Скорик Вальс ля мінор
17 Кирпатенко

Анастасія

ІІ Гобой Житомирська обл.

Коростенська міська

 

1.М.Дремлюга «Лірична пісня»

2.А.Кос-Анатольський «Танець Марічки»

18 Горбаньов

Нікіта

ІІ Фор-но Коцюбинська ДШМ

 

1.Й.С.Бах «Алеманда» з французької сюїти №3

2.Е.Гріг «Поетична картина №3»

19 Ращук

Авель

ІІ Фор-но КССМШ ім.Лисенка

 

1.Я.Ваньхайль Сонатина

2.М.Скорик Народний танець

20 Потапов

Тимур

ІІ Скрипка Київська ДМШ №3 ім.В.Косенка

 

1.Г.Ф.Телеман Соната соль мажор І, ІІ ч.

2. К.Бом «Безперервний рух»

21 Сокотюк

Валерія

ІІ Форт-но КЗ Ірпінська ДШМ

 

1.Й.С.Бах «Куранта»

2.Е.Гріг «Поетична картина»

22 Блєдніков

Євген

Льгота

 

ІІ Домра ДМШ№2 м.Вінниця

 

1.Л.Матвійчук «Романс»

2.Ф.Клюфлер «Концертіно в стилі Вівальді»

23 Іллюк Ангеліна ІІ Скрипка Житомирська обл.

Коростенська міська

 

1.Б.Лятошинський «Мелодія»

2.Ш.Беріо «Концерт №9» І частина

24 Руденко Серафима ІІ Фор-но КЗ СМР

Сумська ДМШ№4

 

1.Ф.Бургмюллер «Снігова буря»

2.М.Кармінський «Концертіно-пікколо»

25 Васильківська

Єлизавета

ІІ Скрипка Київська ДМШ№3

 

1.Ж.Акколаї концерт ля мінор І ч.

2.М.Скорик «Народний танець»

26 Дяченко Денис ІІ Фор-но Київська ДМШ №27

 

1.Д.Скарлатті Соната фа мінор

2.В.Косенко Токатина ре мінор із циклу «24 дитячі п’єси для фортепіано»

27 Решетняк Єлизавета ІІ Бандура Київська ДШМ №5

 

1.Л.Бетховен Романс з сонатини соль мажор

2.муз.О.Баглай, сл.І.Негоди «Українонько моя»

ПЕРЕРВА
28 Пономарчук

Владислава

ІІІ Фор-но КЗ СМР

Сумська ДМШ№4

 

1.Ф.Бургмюллер «Гроза»

2.Р.Лісова «Ти в думах моїх» елегія

29 Романова Анастасія ІІІ Фор-но Криворізька міська музична школа №11

 

1.В.Моцарт «Соната До –мажор№7» І частина

2.Ф.Ліст «Юнацький етюд» №4 ре-мінор

30 Блєднікова

Олена

Льгота

 

ІІІ Домра ДМШ№2 м.Вінниця

 

1.А.Кос-Анатольський «Романс» з балету «Хустка Довбуша»

2.І.С.Бах «Жига» з партіти

31 Стефан

Стефанія

ІІІ Фор-но м.Київ, ДШМ №5

 

1.Л.Ревуцький Пісня

2.Й.Гайдн Соната №4 соль мінор, І частина

32 Токарчук

Поліна

ІІІ Фортепіано Хмельницька обл.

Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа

 

1.А.Моцарт Соната №7 , до мажор, І частина

2.В.Філіпенко «Токата»

33 Амбарцумян Григорій IV Скрипка КІМ ім. Р.Глієра

 

1.Концерт для двох скрипок з оркестром d – moll Й.С.Баха І частина

2.Ю.Мейтус Allegro

3. А.Хачатурян вальс з музики до драми М.Лермонтова «Маскарад»

34 Білик Нікіта IV Скрипка КІМ ім. Р.Глієра

Викладач

 

1.Й.С. Бах Концерт для двох скрипок d-moll

2.П.Роде Каприс №5

3.О.Штогаренко –Д. Клебанов Пісня

35 Дзендзик Ольга IV Скрипка КІМ ім. Р.Глієра

 

1.Беріо Каприс №5 Фуга

2.В.Моцарт Концерт№ 4 ре мажор

3.Косенко Мрії

36 Пастух

Марія

V Фор-но НМАУ ім.П.Чайковського

 

1.І.С.Бах Токата мі мінор

2.К.Вебер «Блискуче рондо»

3.Є.Геплюк «Весннка»

37 Гут Богдана V Скрипка НМАУ

 

1.Моцарт В. Концерт №4 І часина

2.Ернст «Рондо-Папагено»

3.О.Штогаренко «Веснянка» з циклу 4 укр.танці

38 Боровський

Ярослав

V скрипка КІМ ім. Р.Глієра

 

1.К.Сен-Санс Концерт №3 3 ч.,

2.М.Паганіні Каприз№22

3.А.Кос-Анатольський Романс з балету «Хустка Довбуша»

39 Черешнєва

Олександра

V Фортепіано НМАУ ім.П.Чайковського

 

1.В.А.Моцарт Соната№ 12 фа-мажор І частина;

2.Ф,Шопен Експромнт As-dur

3.Л.Ревуцький Пісня

 

КОНКУРС З НОМІНАЦІЙ СПІВ ТА ІНСТРУМЕНАЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО

 ПОЧИНАЄТЬСЯ О 11:00 ГОДИНІ

НА КОНКУРС ТРЕБА ПРИЇХАТИ ЗА ГОДИНУ ДО ВИСТУПУ