Лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу «Духовні джерела»

laureati-festivalyu

ЛАУРЕАТИ  ХІІ  ФЕСТИВАЛЮКОНКУРСУ «ДУХОВНІ ДЖЕРЕЛА» 

НОМІНАЦІЯ «СПІВ»

АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ

 І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати ІІІ ступеня
1 Каїрська Єлизавета
Лауреати ІІ ступеня
2 Тітаренко Єлизавета
3 Бублик Еліана
Лауреати І ступеня
4 Кротова   Анастасія
5 Макаренко  Ілона
 ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
 Лауреати ІІІ ступеня
6 Сірацька Ксенія
7 Ладан Поліна
Лауреати ІІ ступеня
8 Косьміна Діана
9 Немеш Ілля
Лауреати І ступеня
10 Казмірук Борис
 ІІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Дипломант фестивалюконкурсу
11 Галушка Анна
Лауреати ІІІ ступеня
12 Громова Марія
13 Луцик Марина
Лауреати ІІ ступеня
14 Прібитков Кирило
15 Галайчук Вероніка
16 Тернова Софія
17 Поян Владислава
Лауреати І ступеня
18
19
20
Лебединська Василиса
Ріман Мар’яна
Петров Дмитро
ІV ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати ІІІ ступеня
21 Шікуц Аксінья
22 Кавуля Марія
Лауреати ІІ ступеня
23 Олійник Ксенія
Лауреати І ступеня
24 Рибалко Яніна
25 Черенов Володимир
26 Дідоренко Валерія
 V ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Дипломант фестивалюконкурсу
27 Ткач Мальва
Лауреати ІІІ ступеня
28 Баскакова Софія
29 Величко Аліна
30 Білоконь Богдан
Лауреати ІІ ступеня
31 Крюкова Анастасія
Лауреати І ступеня
32 Буяльський Владислав
 VІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати ІІ ступеня
33 Кабачій Олег
Лауреати І ступеня
34 Хуан Лей

                                                  ЕСТРАДАНИЙ СПІВ  

І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати
ІІІ ступеня
35 Мосьондз Влада
 Лауреати ІІ ступеня
36 Балашова Анастасія
Лауреати І ступеня
37 Лосева Ульяна
 ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Дипломант фестивалюконкурсу
38 Руднєва Анастасія
ІІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати ІІ ступеня
39 Матвієнко Юлія
40 Драч Ганна
     

 

 ІV ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати ІІІ ступеня
41 Самбор Богдан
42 Белінська Анастасія

                                                 НАРОДНИЙ СПІВ                                               

ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЇ
ЛАРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ

43 Бєлькова Ольга
ІІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЇ
ЛАРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ
44 Нетребська Єлизавета

ЛАУРЕАТИ З НОМІНАЦІЇ
«ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО» 

 І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати ІІІ ступеня
1 Городиська Ольга
2 Петрусь Наталія
3 Ковтун Анна
Лауреати ІІ ступеня
4 Мельниченко Арсеній
5 Шуліка Даря
6 Кириченко Єлизавета
7 Хантіль Олександра
8 Дарницький Ілля
Лауреати І ступеня
9 Беньковська Даря
 ІІ ВІКОВА КАТЕГОРЯ
Дипломанти фестивалюконкурсу
10 Горбаньов Нікіта
11 Руденко Серафима
12 Решетняк Єлизавета
ЛАРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ
13 Потапов Тимур
14 Сокотюк Валерія
ЛАРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ
15 Морозова Надія
16 Кирпатенко Анастасія
17 Блєдніков Євген
18 Іллюк Ангеліна
19 Васильківська Єлизавета
ЛАРЕАТ І СТУПЕНЮ
20 Ращук Авель
21 Дяченко Денис
 ІІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати ІІІ ступеня
22 Пономарчук Владислава
23 Стефан Стефанія
Лауреати ІІ ступеня
24 Токарчук Поліна
25 Романова Анастасія
  Лауреати І ступеня
26 Блєднікова Олена
 ІV ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати ІІ ступеня
27 Білик Нікіта
28 Дзендзик Ольга
Лауреати І ступеня
29 Амбарцумян Григорій
 V ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Лауреати І ступеня
30 Гут Богдана

 

                                  ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ
                                         ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ

31 Самодіяльний художній колектив СМТ Чупахівка

                                   ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ

32 Квартет скрипалів у складі Слободян Ганни, Крушельницької Анни, Яременко Ярини, Полях Тараса

                                    ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ

33 Струнний квартет у складі Павлова Георгія, Дерія Андрія, Рудницького Владислава, Медяник Тимофія
34 Фортепіанне тріо у складі Федорченко Олександри, Оганесян Софії, Кривицького Всеволода
35 Інструментальний ансамбль «Веселка» Київської ДШМ№6

 

 ГРАН ПРІ ФЕСТИВАЛЮКОНКУРСУ 

Гриценко Тетяна