ОРГКОМИТЕТ

Склад оргкомітету, духовні джерела, оргкомітет

«Затверджую»
Генеральний директор
« 10 » серпня 2016 р.
Склад Оргкомітету по підготовці та проведенню

ХІІ — Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу
«Духовні джерела»
м.Київ

« 10 » серпня 2016 р.

 

 №
п/п

 ПІБ

 ПОСАДА

 1
 Степанян-Григоренко
Валерій Арсенович
 Художній керівник кіношколи «Мир кіно».
Голова Оргкомітету фестивалю, кінорежисер, актор,
сценарист, доктор мистецтвознавства,
лауреат премії ім. Тараса Шевченка,
ім. В.І Вернадського, член Національної
спілки кінематографістів та журналістів України,
член Наукового товариства ім. Шевченка
 2
Подолянець
Ігор Іванович
начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації
 3
 Завальска
Олена Володимирівна
 директор КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи»
 4
  Каденюк
Леонід Костянтинович
 Герой України, перший космонавт незалежної України, Народний посол України
 5
 Галуненко
Олександр Васильович
 Герой України,  льотчик-випробувач Авіаційного
науково-технічного комплексу імені О. К. Антонова,
помічник генерального конструктора з льотних
питань, Президент ГО «Федерація авіаційного
спорту України», Голова координаційної ради ГО
«Асоціація літакобудівників»
 6
 Барнацький
Павло Степанович
  Заслужений юрист України, голова президії
вільної профспілки солідарних трудівників
Верховної Ради України, заступник
Голови оргкомітету.
 7
Джигарханян
Армен Барисович
 Актор театру і кіно, Народний артист СРСР
 8
Попова Діана Олегівна
   Директор Департаменту культури
Київської міської державної адміністрації.
 9
  Основенко
Павло Юрійович
 Представник Святішого Патріарха,
Протоієрей, Настоятель Храму
Преподобних Антонія і Феодосія
Печерських м. Києва та Праведного
Іова Багатостраждального.
 10
 Кравчук
Петро Іванович
 Проректор з наково-педагогічної роботи
Київського університету театрального мистецтва
імені Карпенка-Карого, Заслужений діяч мистецтв
України, професор, кандидат мистецтвознавства.
 11
 Кутняхов
Микола Іванович
 Директор дитячої школи мистецтв №6,
ім.Г. Жуковського, доктор мистецтвознавства,
член Національної спілки художників
та журналістів України.
 12
Тримбач
Сергій Васильович
 Голова Національної спілки кінематографістів
України, Заслужений діяч мистецтва України,
кінокритик, сценарист
 13
 Гарі Чапідзе
 Професор президент Грузинської міжнародної
академії, професор університету
ім. Лінкольна (США), академік Української
кадрової академії, ректор Грузино-українського
інституту соціальних відносин.
 14
 Тетруєв Костянтин Олександрович
Автор-виконавець, композитор, аранжувальник, саундпродюсер, звукорежисер.
 15
  Марушко
Ірина Петрівна
Помічник Голови Оргкомітету
з організційних питань