УЧАСНИКИ КОНКУРСУ ДУХОВНІ ДЖЕРЕЛА

висновки XV Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела» 

з номінації інструментальне виконавство:

І вікова категорія:

  1.  Ескіна Ольга      диплом

        2.  Підстепна Дар’я     диплом
        3. Підстепна Дар’я    диплом
        4.  фортепіанний дует у складі: Звєркової Анастасії та Кропотко Поліни    диплом
        5. фортепіанний дует у складі:  Борецької Анастасії та Новосядлого Артема   лауреат ІІІ ст.
        6. Згуровська Віолетта   лауреат ІІІ ст.

        7. Борецька Анастасія  лауреат ІІІ ст.
       8  Лазаренко Валерія  лауреат ІІІ ст.
       9. Кудря Поліна лауреат ІІІ ст.
      10.Івченко Марія лауреат ІІІ ст.
      11. Кропотко Поліна лауреат ІІІ ст.
      12. Маренич Андрій лауреат ІІ ст.
      13.Лобанова Поліна
      14.Гриниченко Ольга лауреат ІІ ст.
      15. Овсяннікова Ярослава лауреат ІІ ст.
      16. Білич Ілля лауреат ІІ ст.
      17. Кузьменко Олена лауреат ІІ ст.
     18. Ромащук Марина лауреат ІІ ст.
      19 .Наливайко Соломія лауреат ІІ ст.
     20. Терлецька Уляна лауреат І ст
    21. Новосядлий Артем лауреат І ст
    22.Тихонова Софія лауреат І ст
23. Фортепіанний дует у складі: Бурлака Святослава та Бурлака Естер

ІІ вікова категорія

24. Віленський Володимир   диплом
25.  Большакова Анастасія   диплом 
26. Гонтовий Назар   диплом
27. Бикова Анастасія  диплом
28. Дондик Ольга диплом
29. Терешкова Катерина диплом 
30. Федоренко Анастасія  диплом
31.  Ансамбль хлопців «Орнамент» диплом
32. Волотівська Анна лауреат ІІІ ст.
33.Андрєєва Саломія лауреат ІІІ ст.
34.Гурт Вікторія лауреат ІІІ ст.
35.Ладан Поліна лауреат ІІІ ст.
36 Шаповал Єлизавет лауреат ІІІ ст

37. Фортепіанний дует у складі: Ясінської Анни та Корольової Вероніки   лауреат ІІІ ст.
38. Ансамбль скрипалів «Animato» лауреат ІІІ ст.
39. Сидоров Лазарь лауреат ІІ ст.
40. Скулінець Віола лауреат ІІ ст.
41. Белькова Ольга лауреат ІІ ст.
42. Васецька Єлизавета лауреат ІІ ст.
43.Ансамбль бандуристок «Перлинки» лауреат ІІ ст.
44. Ладан Поліна лауреат ІІ ст.
45. Григораш Михайло лауреат ІІ ст.
46. Біланчук Богдана лауреат ІІ ст.
47.Тиський  Михайло лауреат ІІ ст.
48. Інструментальний квартет у складі: Михайла Павлова, Іонни Цимбал, Даміана Резніченко, Тихона Корнійчук   лауреат І ст.
49.Бортник Богдан лауреат І ст.
50.Покидайло Маргарита лауреат І ст
51. Шпольський Сергій  лауреат І ст

ІІІ вікова категорія

52. Домащук Аріана лауреат ІІІ ст
53.Бурдавіцина Верлніка лауреат ІІІ ст
54. Новікова Тетяна лауреат ІІІ ст
55. Мещерських Дар’я лауреат ІІІ ст
56. Білошапка Анна лауреат ІІІ ст
57. Білецька Софія лауреат ІІІ ст
58. Дідик Дарина лауреат ІІІ ст
59Савелєва Олеся лауреат ІІІ ст
60Савелєва Еліна лауреат ІІІ ст
61 Фортепіанний дует «Пара фраз» у складі: Бурдавіциної Вероніки та Новікової Тетяни лауреат ІІІ ст
62.Слободян Ганна лауреат ІІ ст
63Турченко Михайло лауреат ІІ ст
64. Рябенко Діана лауреат ІІ ст.
65. фортепіанний дует у складі Савельєвої Олесі та Савельєвої Еліни лауреат ІІ ст.
66Удод Сергій лауреат І ст
67. Кордун Андрій лауреат І ст
68. Железко Назар лауреат І ст

IV вікова категорія
69.Ільчишина Марія лауреат ІІ ст

 

НОМІНАЦІЯ СПІВ

і ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

1.Фартух Алла Диплом
2.Колка Злата лауреат ІІІ ст.
3.Агаркова Поліна лауреат ІІІ ст
4.Горобець Єва лауреат ІІ ст
5.Коновало Михайло лауреат ІІ ст
6.Наріян Єгор лауреат І ст
7. Молодший хор Київської дитячої школи мистецтв №6 ім.Г.Жуковського

 

ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

8.Делікатна Віолетта диплом
9.Рогожа Юлія диплом
10.Бондаренко Олександра диплом
11.Сокол Аліса диплом
12.Уманець Вікторія диплом
13.Брояко Софія диплом
14.Фурман Софія диплом
15. Клименко Альона лауреат ІІІ ст
16.Гончаренко Дар’я лауреат ІІІ ст
17.Бордачов Євген лауреат ІІІ ст
18. Тарусов Андрій лауреат ІІІ ст
19. Лазарєва Єва лауреат ІІІ ст
20. Ладан Поліна лауреат ІІІ ст
21. Бєлькова Ольга лауреат ІІІ ст
22.Рябченко Леонід лауреат ІІ ст
23.Заблудовський Андрій лауреат І ст
24. Вокальний ансамбль «Нотні намистинки» лауреат І ст
25 Дует у складі: Носаля Єгора та Шевченко Марти лауреат І ст

ІІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
26 Макаренко Анастасія диплом
27 Рибак Ріта лауреат ІІІ ст
28 Бугера Ярослав лауреат ІІІ ст
29 Киященко Микита лауреат ІІІ ст
30 Гуріна Анна лауреат ІІІ ст
31Мордакова Катерина лауреат ІІІ ст
32 Філон Анфіса лауреат ІІІ ст
33. Філіпчук Матвій лауреат ІІІ ст
34. Капранова Соломія лауреат ІІІ ст
35 Петрів Тетяна лауреат ІІ ст
36 Комар Кристина лауреат ІІ ст
37Домащук Аріана лауреат ІІ ст
38 Хор «Глорія» лауреат ІІ ст
39 Чоловіче тріо складі: Самбора Богдана, Бугери Миксима, Прокопошена Олега лауреат ІІ ст
40 Іщенко Микита лауреат І ст
41 Мельничук Ольга лауреат І ст
42 Попович Анастасія лауреат І ст
43 Прокопишен Олег лауреат І ст
44  Протасова Анастасія лауреат І ст
45 Дует у складі:Коноплі Дарини та Руденко Руслани лауреат І ст

IV ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
46 Соломка Богдан лауреат ІІІ ст
47 Круміленко Лілія лауреат ІІІ ст
48 Шолуденко Діана лауреат ІІ ст
49 Гриценко Тетяна лауреат І ст

 

ГРАН ПРІ  ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ДУХОВНІ ДЖЕРЕЛА» 

КОЛІСАН ДАР’Я